close
تبلیغات در اینترنت
حجت بن حسن(ع)(عج)

تصویر ثابت

تبلیغات شما ظهور12

قالب جدید پایگاه فرهنگی و مهدوی یــار12 به ظاهری زیبا ، امکاناتی بیشتر ،سئویی بالا تر و... رو نمایی شد .این قالب توسط تیم طراحی پایگاه فرهنگی و مذهبی یــار12 طراحی شده و با زحمت وبسایت رایتم کد نویسی شده است که هم اکنون بر روی سایت قرار دارد. یار12 به منظور بالا بردن سطح کیفی قالب از شما عزیزان دعوت میکند تا پس از مطالعه این پست و مشاهده قالب ، پیشنهادات ، انتقادات و نظرات سازنده خود را که عامل پیشرفت ما هستند را بیان کنید تا یار12 با قدرتی بیشتر و امکاناتی راحت تر به فعالیت خود در فضای مجازی ادامه دهد. امیدواریم امام زمان(عج) از ما راضی و در این مسیر مارا یاری فرمایند..

ادامه مطلب

حاج مهدی رسولی | مبعث رسول اکرم

پیـج اینستاگرام پایگاه یــار12

    http://rozup.ir/view/2154001/istapage-yar12_394390.jpg

تصاویر مذهبی برای پروفایل

یــار12 مجموع 9 تصویر گرافیکی و بسیار زیبارا برای تصاویر پروفایل فضای مجازی آماده نموده که شما عزیزان میتوانید این تصاویر را در سایز بزرگ و با کیفیت بالا در این پست مشاهده کنید

ادامه مطلب
وظایف منتظران موعود

وظایف منتظران موعود

دو شنبه 11 / 11 / 1395

 از آنجا که ما درزمان غیبت امام زمانمان به سرمی بریم و منتظر ظهور ایشان می باشیم یـــار12 دراین پست به بیان وظایف منتظران موعود می پردازد. امیدواریم پس از مطالعه و آگاهی از این وظایف به آنها عمل کرده و از منتظران راستین و خوب امام زمان باشیم.

ادامه مطلب
اتفاقات پس از ظهور امام زمان

 اتفاقاتى که در دوره ظهور امام مهدى(عج) مى ‏افتد، بسیار است. یـــار12با بهره مندى از روایات اهل بیت(ع) به بیان چند رخداد مهم  این مبحث اشاره مى کند.که شما عزیزان میتوانید آن هارا در این پست مشاهده و مطالعه کنید.

ادامه مطلب
آیا می شود امام زمان (عج)را دید؟

 

مبحث دیدار با امام عصر(عج) به دو قسمت تقسیم می شود که یـــار12 به آن دو مورد با پاسخ به این سوال که آیا میشود امام زمان را دید ، می پردازد.

امیدواریم که به زودی زود دیدار آن حضرت نصیب همگان شود.

 

ادامه مطلب
موانع ظهور حضرت مهدی (عج)

موانع ظهور حضرت مهدی (عج)

پنج شنبه 18 / 09 / 1395

بررسی موانع ظهورامام زمان(عج) و دلایل تاخیر در غیبت آن حضرت از دیدگاه یــــار12

امید است با انتشار این پست از این موانع آگاه شده و برای بهبودی آنها تلاش کنیم تا زمانی که حضرت حجت ظهور کنند . ان شاء الله

 

ادامه مطلب
مجموعه کامل احادیث و روایات مهدوی

 

احادیث زیادی درباره ی حضرت مهدی (عج)، به دلیل داشتن جایگاه و مقام متفاوتشان، گفته شده و در زمان های مختلفی به ایشان اشاره شده است.

یــــار12 به 60 مورد از احادیث مربوط به امام زمان که موثق هستند در این پست اشاره میکند.

ادامه مطلب
درخواست امام زمان از شیعیان

امام زمان(عج) درخواست‌هایی از شیعیانشان دارند که بسیار ساده است و اکثراً هم مربوط به بحث دعا برای ظهورشان میشود که یار12 چند مورد از آنهارا آماده کرده است که شما میتوانید آنرا در ادامه مطلب این پست مشاهده کنید ، امید است بتوانیم به آنها عمل کرده و از یاران امام زمان باشیم

 

ادامه مطلب