close
تبلیغات در اینترنت
آموزش

تصویر ثابت

متفاوت ترین وبسایت ویدیویی کشور تی وی بتا

قالب جدید پایگاه فرهنگی و مهدوی یــار12 به ظاهری زیبا ، امکاناتی بیشتر ،سئویی بالا تر و... رو نمایی شد .این قالب توسط تیم طراحی پایگاه فرهنگی و مذهبی یــار12 طراحی شده و با زحمت وبسایت رایتم کد نویسی شده است که هم اکنون بر روی سایت قرار دارد. یار12 به منظور بالا بردن سطح کیفی قالب از شما عزیزان دعوت میکند تا پس از مطالعه این پست و مشاهده قالب ، پیشنهادات ، انتقادات و نظرات سازنده خود را که عامل پیشرفت ما هستند را بیان کنید تا یار12 با قدرتی بیشتر و امکاناتی راحت تر به فعالیت خود در فضای مجازی ادامه دهد. امیدواریم امام زمان(عج) از ما راضی و در این مسیر مارا یاری فرمایند..

ادامه مطلب

حاج مهدی رسولی | مبعث رسول اکرم

پیـج اینستاگرام پایگاه یــار12

    http://rozup.ir/view/2154001/istapage-yar12_394390.jpg

آسیب های روحی استمناء

آسیب های روحی استمناء

سه شنبه 29 / 01 / 1396
خود ارضایی از عواملی است که امروزه دختران و پسران  و  حتی مردان و زنان نیز به آن گرفتار شده اند، این عمل آسیب های بسیاری در ابعاد جسمی ، روحی ، معنوی و... دارد که در این پست به آسیب های روحی آن اشاره می شود.

ادامه مطلب
آسیب های معنوی استمناء

خود ارضایی از عواملی است که امروزه دختران و پسران  و  حتی مردان و زنان نیز به آن گرفتار شده اند، این عمل آسیب های بسیاری در ابعاد جسمی ، روحی ، معنوی و... دارد که در این پست به آسیب های معنوی آن اشاره می شود

ادامه مطلب
اعتکاف ، مجال بندگی

ماه رجب ماه سلوک و زدودن زنگارهاي شيطاني از آيينه دل است، ماه ولايت و برافروختن چراغ معرفت در شبستان وجود است، ماه رجب ماه اعتکاف است؛ در این پست با یـار12 همراه باشید

ادامه مطلب
دلیل خواندن سوره حمد و توحید در نماز
با سلام، پیرو سوالی که یکی از کاربران سایت پرسیده بودند که " چرا در هنگام نماز خواندن سخنان خود خداوند ( سوره توحید و حمد ) رو به خداوند باز گویی میکنیم" یـــار12 در این پست به پاسخ این سوال می پردازد.

ادامه مطلب
فوائد دائم الوضو بودن

فوائد دائم الوضو بودن

سه شنبه 28 / 10 / 1395

 

با سلام خدمت شما عزیزان گرامی

دائم الوضو بودن از عوامل بسیار نیک و پسندیده ایست که یـار12 در این پست قصد دارد تا آثار آن را به اشتراک بگذارد. امیدواریم بهره کافی را برده و مارا نیز دعا فرمایید.

ادامه مطلب
105 مورد از نشانه های آخرالزمان

 

با توجه به احادیث و روایات موجود در نشانه های آخرالزمان میتوان به چندین مورد اشاره کرد که یـــار12 در این پست به 105 مورد از این موارد به صورت ساده اشاره میکند.

این علائم ( مجموعه غربالگری است که ) مربوط به همین دنیا می باشد و بعد از خواندن آن نباید مایوس شد بلکه باید در تهذیب نفس خود و آحاد جامعه کوشید تا از یاوران امام عصر(عج) باشیم . ان شاء الله

ادامه مطلب